ממה מורכב מחיר ההובלה למשרדים?

ממה מורכב מחיר ההובלה למשרדים?

אחד הדברים שבעלי עסקים נרתעים ממנו הוא מעבר למשרד חדש. ככל שהעסק גדול יותר, כך ההובלה תהא מורכבת הרבה יותר, ובשל כך גדלים גם החששות לגבי המעבר.

לפעמים קשה מאוד לדעת איכן להתחיל בכלל באריזת המשרד וניהול המעבר, ובכלל מה סדר הפעולות הנכון לשם ביצוע המעבר בצורה הטובה ביותר.

חשוב לזכור, תכנון מראש של תהליך המעבר עשוי לייעל את כל העסק, ויפחית את כל ה"כאב ראש" שכרוך בכל הפרויקט.

בנוסף, רצוי לבחור חברת הובלות מקצועית יעילה ואמינה, חברה כזו שמתמחה בעיקר בהובלות של משרדים, בחירה נכונה תסיר מעליכם את העול הכרוך במעבר ותבטיח לכם הובלה חלקה ובמינימום מאמץ.

מה נכלל בשירות הובלה למשרדים?

חברת הובלות מקצועית בדרך כלל תכלול בין שירותיה לא רק העמסת ארגזים על משאית אלא, תציע שירות של אריזה, אספקת קרטונים פירוק והרכבת רהיטים. בכדי שתינתן לכם הצעת מחיר הוגנת, חברת הובלות מקצועית תשלח אליכם נציג מטעמם לבחון את השטח ואת הציוד ולהעריך את היקפו, ובהתאם לזה חברת ההובלות יכולה לספק לכם הצעת מחיר רלוונטית ומתאימה ככל שניתן.

ממה מורכב מחיר ההובלה?

כאשר אנו מקבלים הצעת מחיר להובלת משרד, אנו צריכים לדעת שהמחיר מורכב בד"כ מ-4 פרמטרים עיקריים ועוד פרמטרים נוספים המשתנים בהתאם לדרישתו של הלקוח.

אך לרוב המחיר יורכב מ:

זמן

זמן העבודה  הנדרש לביצוע ההובלה משפיע על הצעת המחיר של המוביל, על פי פרמטר הזמן יבחר המוביל את כמות העובדים אליו יזדקק ובכך יקבע את סדר היום שלו בעבודה, משום כך זמן העבודה למוביל הוא קריטי ולכן משפיע באופן ישיר על המחיר שיקבע.

כמות הפועלים

כמו שהוזכר בקצרה בפסקה הקודמת המשפיע השני על מחיר ההובלה הוא כמות הפועלים בפועל לביצוע העבודה. מספר הפועלים נקבע לפי: זמן העבודה, מיקום המשרד או העסק, דרכי גישה, כמות הציוד והריהוט ועוד.

מרחק הנסיעה

אומנם מרחקי הנסיעה במדינת ישראל אינם גדולים, ולרוב מעבר של משרדים מתבצע מקסימום בין עיר אחת לשכנתה. אך עם זאת, בואו לא נשכח שמחירי הדלק בישראל הם מהגבוהים בעולם המערבי. ולפעמים גם זה דורש זמן עקב פקקים, או מעבר של העסק מהמרכז לצפון או לדרום ולהיפך.

תקופה בשנה

כמו לכל עסק בעולם, גם בתחום ההובלות ישנה חשיבות כמעט קריטית לתקופה בשנה, בתקופות בהן יש עומס  רב של עבודה (כמו בפסח ובראש השנה) המחיר עולה בשל הביקוש. ולכן, אם ברצונכם לחסוך כמה שקלים תוכלו לבדוק עם חברת ההובלה מהי התקופה בה הם הכי פנויים.

וכמו שהזכרנו בהתחלה, ישנם עוד פרמטרים שעשויים להעלות את המחיר של ההובלה, והם פרמטרים שונים כגון: הובלה בהתראה קצרה, העברת כספת או רהיטים גדולים במיוחד.