5 טיפים למעבר דירה בזמן ההריון

מעבר דירה בזמן היריון

יש רק כמה דברים שהם מלחיצים בזמן ההיריון, כמו בחילה לא רצויה ועד לעייפות רצינית, ההיריון מציג לנשים משוכות רבות לאורך הדרך ובעיקר בעת מעבר דירה. תודה לאל שאנחנו כאן כדי לתת כמה טיפים. עם תכנון נכון ועזרה נכונה מהמשפחה ומהבעל, את יכולה לעבור בזמן ההיריון מבלי לאבד את דעתך. אז שבי ותירגעי כי במיוחד בשבילך הכנו 5 טיפים למעבר דירה בזמן ההיריון.

לתכנן את המעבר מראש
בדיוק כמו כל מהלך מוצלח אחר, תצטרכי לתכנן הכל מראש. ואם את בהריון - תצטרך לתכנן דרך קדימה (עדיף לקחת כמה חודשים מראש), כדי למנוע כאבים מיותרים עקב המעבר מאוחר יותר. התחילי עם רשימת מטלות, אשר אמור לכלול את כל המשימות הדרושות (כלומר: ניקוי, אריזה, מציאת מובילים, וכו'). כל זאת כדי להבטיח את שיום המעבר ילך חלק וללא תקלות. כמובן שבתוך הרשימה חשוב לכלול גם רשימת משימות אישיות, תזכורות וכו' כדי לעזור לך לארגן ולהכין בצורה יעילה ככל האפשר את יום המעבר.

מצאי רופא במקום החדש
המעבר הוא לעיר חדשה? מצאי רופא חדש ומומלץ לפי העדפות שלך. התחילי על ידי מחקר ובדיקה של בתי חולים ורופאים באזור המגורים החדש. לאחר שמצאת כמה רופאים ובתי חולים שעונים על הקריטריונים שלך, התקשרי ותתזמני אתם פגישת ייעוץ בהקדם האפשרי. זה עשוי גם לעזור לך לשאול לגבי הרופא החדש במידה ויש המלצות עליו או לדעת על כל הרופאים הטובים בעיר החדשה. ברגע שיש לך פגישה, התקשרי למשרד הרופא הנוכחי שלך כדי להודיע להם שאת עוברת עיר ומחליפה רופא. הם צריכים לשלוח את כל הרשומות הרפואיות לרופא החדש שלך.

תקשיבי לגוף שלך
מעבר דירה בזמן ההיריון הוא תובעני גם מבחינה רגשית וגם מבחינה פיזית. לפעמים כל המשימות עשויות להיות יותר מדי בשבילך כדי להתמודד. לא משנה מה את עושה, אל תעמיסי על עצמך יותר ממה שהגוף שלך יכול. תקשיבי לגוף שלך ותני לו את תשומת הלב הנדרשת. אם אתה מרגיש עייפה או מותשת, שבי לנוח ואפילו קחי תנומה קצרה. ובכל מצב הימנעי מלדחוף את עצמך יותר מדי קדימה בזמן ההיריון.

לשכור שירותי הובלה מקצועיים
אם את בהיריון, הדבר האחרון שאת צריכה לעשות הוא להרים ספה כבדה על משאית או להוריד אותה במדרגות. למעשה, עדיף לך בכלל להימנע הרמת משא כבד לחלוטין. לשם כך, אנו ממליצים בחום הזמנת שירותי הובלה מקצועיים שיעשו את העבודה. עשי סקר שוק קצר לגבי כמה חברות הובלה שונות טרם תזמיני את שירותיה של אחת מחברות ההובלה השונות באזורך. זה יכול לחסוך לך המון כאבי ראש וכסף.

חכי עם רכישת הציוד לתינוק שבדרך
אנו מציע לחכות עד לאחר המעבר לרכוש ציוד וריהוט לתינוק החדש. כאשר מזמינים מוביל או חברת הובלה הם מתארכים את מחיר ההובלה בהתאם לציוד והריהוט שבבית, לכן הוספת הציוד של התינוק החדש עלול לייקר לך משמעותית את מחיר ההובלה. מה גם שהציוד עלול להיפגע או להינזק בזמן ההובלה ולכן אנו ממליצים לרכוש את הריהוט והציוד לאחר המעבר. בנוסף, לאחר המעבר לבית החדש שלך, תוכלי להעריך טוב יותר את מה שאת באמת צריכה עבור התינוק החדש.

מקווים שהצלחנו לעזור ולו במעט. בהצלחה ומעבר קל ובטוח.